קרב מגע - הגנה עצמית הטובה בעולם

קרב מגע - הגנה עצמית ועוצמה אישית לכולם

 

קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית היעילה ביותר המוצעת כיום. קרב המגע נלמד בקלות ומיושם במהירות. שיטת לחימה זו נגישה לכל מי שמתענין בלימוד טכניקות הגנה עצמית במטרה להגן על עצמם וסביבתם. הקרב מגע מאפשר התאמה לדרישות ההגנה שלך , החל מעימות בבית הספר, בריונות נוער, הגנה עצמית לנשים ונערות, וכלה במאבטחים ואנשי צבא ומשטרה המשתמשים בנשק חם.

קרב המגע הוקם ופותח במקור על ידי אימי (שדה-אור) ליכטנפלד. אימי יצר את הקרב מגע למטרות צבאיות, שנועדו לשפר את יכולות לחימה של חיילי צה"ל ישראליים בשנות ה-50 המוקדמות. במהלך השנים, מערכת קרב מגע המשיכה להתפתח ע"י אימי על מנת לספק פתרונות הגנה עצמית למגזר האזרחי.

אבי מויאל, יו"ר IKMF ומדריך ראשי, שהוא גם התלמיד הישיר של אימי, ממשיך בפיתוח הקרב מגע יחד עם מדריכי קרב המגע הבכירים (צוות ה-GIT) תוך התמקצעות ברמה הגבוהה ביותר בתחומי ההגנה עצמית השונים. כיום, הקרב מגע מספק פתרונות הגנה עצמית למגוון רחב יותר של מגזרים, ביניהם:

 Whatiskravmaga Image1

מגזר אזרחי - מציע ומלמד כישורי הגנה עצמית למבוגרים, נשים, ילדים; בין אם בפעילות חוגית ובין בסדנאות המובאות אל הלקוח עצמו; נערים ונערות מקבלים במסגרות החינוכיות פרוייקטים להגנה עצמית והעצמה אישית דרך משרד החינוך ופרוייקט עיר ללא אלימות של המשרד לביטחון פנים. סדנאות לחברות וארגונים מגיעות אליכם לחברה ומעניקה לעובדים ביטחון אישי. מותאם בקפידה כך שיתאימו לצורכים המשתנה של כל סקטור.

מגזר צבאי - מציע ומלמד כישורי הגנה עצמית לחיילים מטרתו להרחיב את יכולות הלחימה שלהם כחיילים וכחלק מיחידה, התרגולות הצבאיות כוללת גם התנהלות נכונה עם נשק; אנשינו הם יוצאי צבא שעוסקים עד היום בהכשרות של כוחות הביטחון וכוללים גם את שדרת הפיקוד לשעבר של אגף קרב מגע בצהל.

במקבל אנו עוסקים בקורסי הכנה לצה"ל, שם בעזרת הידע היחודי של אנשינו מתוך המערכת אנו מעניקים למלשב"ים יתרון מובהק בהגיעו למבדקי הסיירות השונות.

אכיפת חוק - הכשרה והדרכה של צוותי אכיפת חוק חמושים ושאינם חמושים, החל מפקחים עירוניים דרך מאבטחים, כוחות שיטור וקבט"ים.

אבטחת אישים VIP - הכשרה והדרכה בכל הרמות המקצועיות של הגנות הגנת צד שלישי הנדרשים בתחום האבטחה האישית, טכניקות ליחיד, לצוות מאבטחים חמוש או שאינו חמוש, עפ"י אמות המידה הגבוהות ביותר של שירותי הביטחון.

כל פועלינו ומרצנו נעשה לאורו של המוטו של יוצרינו, אימי שדה אור "שכל אחד ואחת ילכו בביטחה..." זו המשימה המתמשכת של IKMF להגיע לכמה שיותר אנשים ולהעניק שלווה וביטחון אישי ע"י כלים מקצועיים להגנה עצמית והעצמה אישית. 


Comments  

Be the first to write a comment

Leave a comment