שלומי מויאל

מומחה 4, מאסטר, מחנך ואדם עם תשוקה להטיב, לעזור ולשנות.

לאחר שהחל להתאמן בגיל 12, עם המתאמנים הבוגרים, רכש שלומי מויאל את כישוריו במהרה, וכבר בגיל 17 הפך למדריך קרב מגע והחל לעסוק בהדרכה, עם הזמן שילב לימודי פסיכולוגיה על מנת ליצוק תכנים אלו ללימודי הקרב מגע.

במשך שנים רבות אימן והעמיד דורות של בוגרי קרב מגע ומדריכים בכירים, חניכיו נמנים באופן קבוע עם אלופי הקרב מגע בתחרויות השונות; בעולם, שלומי מויאל אהוב מאוד ומוכר כמדריך קפדן והוגן.

לאחר יותר מ-20 שנים של הדרכת קבוצות, כוחות ויחידות ברחבי העולם שונים, קורסים וסמינרים רבים, הוא החליט להתמקצע במה שהוא מכנה "שתי קבוצות שבוודאי ישתמשו קרב מגע על בסיס קבוע", עם אבי מויאל הוא פיתח את תכנית הילדים שבה שילב כלים פסיכולוגיים רבים והטמיע אותם כחלק משיטת הלימוד, כלים אלו הפכו את הקרב מגע לא רק לשיטת הגנה עצמית לילדים אלא לפלטפורמה להעצמתם של ילדים, חיזוק כישוריהם החברתיים ויכולותיהם האישיות.

את הכלים הללו רכש במשך עבודתו כמטפל באמצעות קרב מגע, כשעבד במרכז לספורט טיפולי בחולון בליווי פסיכולוגים חינוכיים. כיום מוביל שלומי את תוכנית הילדים ברחבי כל העולם ותחום זה מכפיל עצמו מדי שנתיים.

התכנית STAY AWAY, הינה תחום נוסף בו השקיע זמן רב בלמידת התחום ובניית תוכניות מתאימות, דרך שרטוט קוי דמותו של התוקף, של המטריד ודרכי פעולתו, הצליח שלומי מויאל לבנות תוכנית קצרה להטמעה מהירה בתחום ההגנה עצמית לנשים והעצמה נשית שמאפשרת שינוי מהותי ואמיתי ומיד!!

התוכנית מצויה ב-14 מדינות, עם יותר מ-100 מדריכים בעולם וכ-85000 נשים שהשתתפו בה נבמסגרות השונות "המטרה היא לחולל שינוי בתפיסת הביטחון של הנשים..."

קורס מדריכי נשים נחשב היום לאחד הקורסים המעולים שהעביר הארגון בכל ימיו והוא נחשב יוקרתי. כלי ההעצמה שהרכיב בהגנה עצמית לנשים, הפכו לשם דבר בארץ וכאן הוא משתף פעולה עם ערים רבות ובפרוייקטים רבים.

פרוייקט עיר ללא אלימות, ויצו, נעמת, עירית חולון, עירית ראשון לציון, עירית רמלה, עירית בת ים, מסגרות בחינוך הערבי, מסגרות רווחה ובתי נערה ועוד רבים וטובים.

בגיל 45, שלומי מויאל, מומחה 3, נשוי ואב לארבעה הוא ראש חטיבת נשים וילדים ב-IKMF.

 

 Shlomi M Collage

 

שלומי מעביר קורסי קרב מגע במרכז קהילתי בקרית גנים רחוב אושה 18 בראשון לציון

קרב מגע מבוגרים. ונוער- במתכונת חד שבועית של 3 שעות מטורפות, ואינטנסיביות . למתחילים. פעם בשבוע לכל השבוע. כל הטכניקות והכלים שהפכו אותנו למספר 1.

הגנה עצמית לנשים ונערות stay away , המודל הבינלאומי שסחף עשרות אלפי נשים ברחבי העולם. עכשיו אצלכם . פעם בשבוע שעה וחצי של טוב : חיטוב, קרב מגע מותאם לנשים, סימולציות, הסברי רקע על כל מה שנוגע בך. החל מסם האונס דרך זיהוי סכנה, התגברות על קשיים, קר, מגע מותאם אמצעי מיגון ועוד

 

 

שלומי מויאל הדרכות


Comments  

Be the first to write a comment

Leave a comment

who else joins this team?