קורסים והכשרות

קרב מגע IKMF, הינו הארגון המוביל בעולם בהכשרות המקצועיות בתחום הביטחון.

החל מהכשרת מדריכי קרב מגע למבוגרים, מדריכי קרב מגע לילדים ונוער, דרך הכשרת מאבטחי אישים חמושים ושאינם חמושים, הכשרת מדריכי קרב מגע לסקטור הצבאי, הכנה לצה״ל, כושר קרבי לצה״ל וכלה בהכשרות מותאמות אישית למאבטחי מתקנים, הכשרת פקחים לשיטור העירוני ועוד. במשך 20 שנה הפכנו לשחקן המקצועי ביותר בתחום הכשרת כוח אדם בתחומי הביטחון השונים דרך העיסוק בקרב מגע, למידת צרכי השטח והתאמת כלים ייחודיים על מנת לספק לכם את הטוב ביותר. כל ראש תחום אמון על ההכשרות שלו ושוקד ימים כלילות על מנת לשפר ולמקצע את אלו המגיעים להכשרתו (ראה GIT).

היכנס לתחום המעניין אותך...

 הורד

קורס מדריכי קרב מגע 

הקורס המשובח מסוגו הכולל הכשרה בתחום הקרב מגע, הכשרת יכולות ההדרכה אצלך, עבודה על שימוש בקול, תנועה בשיעור, בניית מערכי שיעור, שיטות להטמעת טכניקות ופילוסופיית הקרב מגע, עזרה ראשונה, כל הכלים לשיווק מכון קרב מגע בדרך הנכונה, מפרט שיעורים וחומר לימוד מסודר. ניסיון של קרוב ל-50 שנה במצטבר, ב-180 שעות שיוציאו אותך לדרך הנכונה איתנו. הכשרות ייעודיות להדרכת ילדים ונוער, כל הכלים להפוך למנטור ולגורם משמעותי, משפיע ומעצים בחייו של החניך שלך. לעוד מידע לחץ כאן.

קורס הכנה לצה״ל

רק מי שמחזיק את אנשי הצבא הבכירים ששמשו כאנשי מון בגיבושים, רק מי שמחזיק את אנשי הצוות העובדים ומכשירים גם היום את צוותי הסיירות השונות יכול לעזור לך לנווט ולסיים את הגיבושים השונים בהצלחה; כושר הינו אספקט אחד ומשני על מנת לעבור את הגיבושים, אצלנו תלמד כיצד להוביל צוות, לפתח חוסן נפשי שישמש אותך כשיגמרו לך הכוחות (וזה תמיד מגיע), כיצד לקבל ציון גבוה במרכיבים השונים של הגיבוש. לעוד מידע לחץ כאן.

Warriors Quest

ההכנה האולטימטיבית לצבא, 9 ימים של טירונות אמת, שינה בשטח, לילות לבנים, משימות צוות, התגברות על מכשולים, כושר וכל מה שאתה עלול להיתקל בו בצבא ויותר. במתכונת הגיבושים הקשים ביותר שצהל השכיל לייצר אבל במשך 9 ימים. אם עשית את ה-Warriors Quest, אתה מוכן להכל! לעוד מידע לחץ כאן.

הכשרת מאבטחי אישים VIP 

יותר מ-40 קורסי מאבטחי אישים בארץ ובעולם הפכו אותנו לטובים ביותר, איתנו תוכל ללמוד את רזי המקצוע ההופך יותר ויותר מבוקש עם שלל הסלבים שצריכים הגנה תמידית, בין אם יש לך רישיון נשק ובין אם לווא, איתנו תלמד את כל הכלים על מנת ללמוד כיצד לאבטח נכונה את האיש שלך; החל מרמת הכשרת מאבטח בודד, צוות מאבטחים (2 או יותר), תרגולות אבטחה בצוות וכלה בניהול צוות אבטחה עם התנהלות בתנועת רכבים, תקשורת בצוות והכנת אתרים לביקור האח"מ. לעוד מידע לחץ כאן.

אספקת מדריכים בתחום הביטחון בארץ ובעולם לכל מטרה, מדריך ישראלי או מדריך מקומי המכיר את התרבות.

הפריסה העולמית שלנו, לצד הרמה המקצועית הגבוהה בה מוכשרים אנשינו, מאפשרים לנו לספק מדריכי קרב מגע לחול ולכל העולם. כל פרוייקט שלכם בתחום הביטחון, בכל פינה בגלובוס, יקבל מענה מיידי ומקצועי ע"י צוותי המדריכים שלנו. ל-IKMF יותר מ-1000 מדריכים ברחבי העולם שהוכשרו בתחומים השונים. אם לך דרוש מדריך קרב מגע אזרחי, אם דרוש מדריך צבאי ליחידות מיוחדות או צבא, אם דרוש מדריך בתחום אבטחת אישים VIP, אם אתה מחפש מדריך להכשרת מאבטחים, אנשי חוק, חמושים ושאינם חמושים, אנחנו הכתובת.

בין אם תבחר להשתמש בצוות העילית של מדריכים מהארץ, צוות המדריכים הגלובאליים העוסקים בהכשרת צוותי המדריכים ברחבי העולם, ובעלי ניסיון רב בהתנהלות בחול מול יחידות שונות וקבוצות הדרכה מגוונות, או שתחליט על האופציה המקומית במדינת היעד ותבחר מדריכים מקומיים בסטנדרט המחמיר של IKMF ותעדיף מישהו המדבר את השפה המקומית ואת התרבות, אנחנו כאן בשבילך.

אנו מספקים מדריכים בכל תחומי הביטחון האישי, צד שלישי, צבאי ואזרחי. לכל מטרה, לכל פרק זמן ובכל מדינה אנחנו כאן בשבילך. עם הצוותים המנוסים ביותר, הידע העדכני ביותר עפ"י תפיסות הביטחון המובילות בארץ ובעולם ואנשי הדרכה מהשורה הראשונה. סטנדרט IKMF, מעניק לך ביטחון ושקט בהכשרת צוותים בתחום הביטחון, בארץ ובעולם כולו. אנחנו עושים את זה כבר 20 שנה.


Comments  

Be the first to write a comment

Leave a comment