סדנאות למניעת הטרדה מינית

סדנאות הגנה עצמית והעצמה אישית לנשים במקומות העבודה:

40% מהנשים הוטרדו במקום עבודתם, הנזק התדמיתי והכלכלי לחברה אינו ניתן לכימות וסביבת עבודה שיש בה "רעש מיני" היא מתכון לאסון, בידיכם לשנות את המצב ולהרוויח ביטחון בעבודה, לא עוד הרצאות הטרדה מינית אינפורמטיביות ותליית פוסטרים בפינת הקפה, הגיע הזמן להכניס אותנו לתמונה ולהעניק ביטחון ושלווה לעובדות. סדנת הגנה עצמית לנשים, סדנא במקום העבודה.  

מודל STAY AWAY הבינלאומי מבית IKMF מעמיד מס' סדנאות והרצאות לבחירתך מגוון פיתרונות לנושא המוגנות הנשית, העצמה נשית ומניעת הטרדות מיניות על בסיס המודל המוביל בעולם ביותר מ-12 מדינות עם יותר מ-85000 נשים ומאות חברות שלא מפסיקים להודות לנו.

הרצאת "קצרים בתקשורת כבסיס ל 85% מההטרדות המיניות"

לא עוד הקראת נוסח החוק, והבנה מעורפלת של נוסח החוק אלא הבנה אמיתי ואינטואיטיבית של הבעיה, של מהות ההטרדה וכיצד יש למנוע אותה. כולל כלים שימושיים ביומיום ופיתרון אמיתי ברור ונהיר להתנהלות נכונה במקומות העבודה.

סדנאת STAY AWAY - למניעת הטרדה מינית במקום העבודה 1-3 מפגשים

סדנת המופת בה אתה מעניק לעובדות שלך ביטחון אמיתי, הסדנא מתקיימת ביותר מ-12 מדינות בעולם, תמיד זוכה למחיאות כפיים ומשובים נלהבים, בשעתיים וחצי אפשר לעשות שינוי. הצטרפו למהפכה, תנו לנו לעזור לכם להפוך את העובדות לבטוחות יותר. כולל הרצאת "התנהלות נכונה במקומות עבודה" והצגת אמצעי מיגון ייעודיים. 

בסדנא המורחבת  תוכלי להרחיב את יכולות ההגנה וההתקפה הפיסיים שלך, תלמדי לבטוח בעצמך גם במצבים מורכבים ולבחור את הדרך הנכונה לצאת מהמצב הבעייתי;  לבטוח בעצמך באופן מלא ולסמוך על עצמך שתוכלי להתמודד עם הבעיה ברגע הנתון וגם לאחריו. בין 2-3 מפגשים ואת מחוסנת, עבודה על אלמנט הקיפאון במצבי לחץ, תרגולות של מצבי אמת, התנהלות בחניון הבניין ועוד...

סדנאות אמא ובת - STAY AWAY במתכונת משפחתית, זמן איכות וחוויה לחיים

סדנא זו נוצרה מצורך אמיתי של אמהות לצייד אתת בנותיהן בכלים יעילים לחיים, בתקופה בה אנו שומעים חדשוןת לבקרים על מקרים נוראים, בחרה מנהלת משאבי אנוש אמיצה להרים את הכפפה ולבנות יחד איתנו סדנת הגנה עצמית לנשים ונערות, סדנת הגנה עצמית לחברה שלה על מנת לעזור לעובדות.   בסדנא זו יש זמן איכות אמיתי עם בת המשפחה, ונעניק לאם ולבת כלים יעילים, פשוטים ואינטואיטיביים שילוו אותן לאורך כל החיים, יהווה כלל אצבע להתנהלות נכונה במצבי סכנה ויצילו את הבת מצרות ואת האם מדאגות. אל תחכי, תצטרפי.


Comments  

Be the first to write a comment

Leave a comment