הגנה עצמית לנשים STAY AWAY

STAY AWAY סדנאות הגנה עצמית לנשים הטובות בעולם

הגנה עצמית והעצמה נשית

תארי לך שהיית יודעת מה לעשות כשזה קרה לך, זה קורה לכולן, זה לא אשמתך, אבל אנחנו נשמח לכוון להגן ולעזור לך וגם לבתך. סדנאות הנשים והנערות שלנו חוללו מהפכה בעולם כולו עם יותר מ-85000 נשים ונערות בטוחות יותר, מודעות יותר ומוגנות!!!. כולנו מכירות את החשש, המגע המיותר, הבעיה בעבודה והמבטים וההערות ברחוב. הגיע הזמן ללמוד ולהגיד לא, לדעת שאת לא מדמיינית ולזכור שזו אף פעם לא אשמתך. מודל STAY AWAY נבנה על ידי נשים מכל העולם, אנחנו רק עטפנו, ליטשנו ומגישים לך אותו להגנתך.

יש לנו מגוון רחב של סדנאות, כולן עבורך, תפורות למידותייך ולסביבתך הטבעית, בין אם את מנהלת משאבי אנוש שדואגת לעובדות שלך, אמא הדואגת לבתה או אישה הדואגת סופסוף לעצמה. רק תתקשרי 03-5500780 

"קצרים בתקשורת- הגורם מס' 1 להטרדה מינית" הרצאה. חברות/ODT/פרטי

מפגש אחד, 120 דק'.

0031

קצרים בתקשורת אחראים ל85% מההטרדות המיניות. הצאת מופת לקהל העובדים, נשים וגברים שמציג באופן החשוף ביותר את האופן בו כל אחד מהמינים קורא את הסיטואציות היומיומיות במשרד, בעבודה, ובשאר המסגרות. ראיית הצד השני מביאה לתובנה כי גברים רבים "מתבלבלים" בקריאת הסיטואציה ופועלים בצורה בוטה, מטרידה וגובלת בפלילים מבלי שנתכוונו לכך. בהרצאה נחשוף את כלי האזעקה הפנימית המהווה כלי עיקרי בזיהוי סיטואציה שאינה הולמת, נעבור על דרך ההתנהלות הראויה במשרד, ונבהיר מה אומר החוק להטרדה מינית; לא פרשנות משפטית אלא מציאות אינטואיטיבית פשוטה וברורה לכל אישה. הגברים? הם יצטרכו כתוביות בגוף הסרט, תפקיד הנשים הוא להסביר להם שהן חצו את הקו שבין חיזור להטרדה.

בסדנא ישובצו סיפורי אמת מסביבת העבודה וחיי היומיום. חלקם עלו לכותרות וחלקן הוסתרו והופיעו בקירות "השיימינג". נתרגל על כיצד אומרים "לא", למכר, לחבר או לאדם זר, באופן שיבין את המסר. ונדון בדפוסי החשיבה השונים בין גברים ונשים.

הרצאת מופת שמסבירה איך ניתן לשים קץ למרבית ההטרדות המיניות, בהבל פה.

·  זיהוי ואיתור מצבי סכנה.

·  כלי האזעקה הפנימית ככלל אצבע למצב בעייתי.

·  פיתוח האמון בעצמך והיכולת לדעת שאת צודקת, העצמה אישית.

·  ווטסאפ-פייסבוק ומה שבינהם - התנהלות נכונה בעולם הווירטואלי וכיצד לזהות מצבים           מסוכנים שם. 

סדנת STAY AWAY  בסיסית/ מורחבת.  מניעת הטרדה מינית.  פרטי / חברות/ ODT

1-6 מפגשים. סדנא דינמית חווייתית

Dsc 0847

הסדנא מוכרת ביותר בעולם שנותנת לך בשעתיים וחצי את הבסיס לאיך להתנהל נכון במקום העבודה, בסביבת הלימודים ובכל מסגרת; בשעה וחצי תלמדי על עצמך יותר משדמיינת והכל באווירה קלילה, כיפית ומבדרת.

הטרדה מינית זה לא אונס, זו גם לא תקיפה, זה הדברים הקטנים ביומיום שמזעזעים לך את הביטחון, די בחיוך ממזרי ושתי מילים על איך שאת נראית ומה מחשבותיו בנושא, כדי לערער אותך. ואת שתיקתך אנחנו מבינים ולכן אנחנו פה לעזור. אנחנו נתחיל בנתונים, בסטטיסטיקה, בנשים סביבך שירימו גם הן יד כשאשאל האם מישהו נגע בך? מישהו הטריד אותך? דיבר אלייך לא בצורה מכובדת. את תביני שאת לא לבד, את תראי שכולן באותה סירה. 

האזעקה הפנימית היא הכלי העיקרי שתקחי איתך, אנחנו נעיר את האזעקה שלך, נלמד אותך להשתמש בו ולהפוך אותו לחלק אינטגראלי משגרת יומך; מהרגע שתדעי לזהות שאת במצב בעייתי (החל ממבט וכלה במגע) הדרך להתמודד כראוי היא קצרה בהנחייתנו. לאורך הסדנא נדבר על הסיבה ל 85% מההטרדות המיניות, קצר בתקשורת בין המינים, אנחנו פשוט מבינים אחרת. משם נמשיך לכיצד יש לדבר איתנו, איך לומר לא כמו שצריך.

תרגולות הגנה והתקפה בסיסיות יציגו בפנייך כמה יכולות יש לך וגם החזק שבגברים יפול לרגלייך או לפחות יתחרט במידה וינסה לגעת בך, אבל זה רק אחרי שתבהירי לו, שלא זה לא וכדאי שלא יתקרב.

· איך תדעי שזו הטרדה מינית - אנחנו נעניק לך הבנה ברורה, פשוטה ואינטואיטיבית לטקסט משפטי סבוך בסביבת העבודה ובכל מצב.

·  זיהוי ואיתור מצבי סכנה.

·  קצרים בתקשורת (בעבודה / בכל סביבה) כבסיס להטרדה מינית.

·  התנהלות נכונה במקום העבודה (אופציונאלי).

·  כלי האזעקה הפנימית ככלל אצבע למצב בעייתי.

·  פיתוח האמון בעצמך והיכולת לדעת שאת צודקת, העצמה אישית.

·  טכניקות הגנה כנגד מגוון מצבי הטרדה, החל מהתקרבות, אמירות שאינן ראויות ועוד.

·  טכניקות התקפה שונות כדי שבמצבי סיכון קיצוניים תוכלי לפעול ושתמיד תדעי שיש לך אפשרות להתנגד.

·  "הבוס" רומז ולוחץ - כיצד להתמודד עם מצבים מורכבים בסביבת העבודה.

·  תרבות המועדונים וסם האונס - התנהלות נכונה במצבים אלו, כללי אצבע ליציאה ממצב הסכנה.

·  "את לא אשמה" - התמודדות עם החלק הקשה מכל, האשמה עצמית; שיח פתוח על כך שאת אינך אשמה לעולם, הסברים.

·  למי פונים - על הצורך לדווח, הצורך בחשיבה מראש על כתובת בה בוטחים במידה ונצטרך, כולל מספרי טלפון שונים סיפורים ומסקנות.

·  גז פלפל - הכלי האולטימטיבי, תרגול, היכרות, דרך שימוש (ניתן לבצע רכישה מרוכזת).

הייחוד שלנו הוא בהצעת מודל אינטואיטיבי, אישי ויעיל שמציל נשים ונערות כבר 20 שנה ובהצלחה. זה לא קרב מגע, זה הגנה עצמית והעצמה אישית. אל תחכי, תתקשרי 03-5500780

סדנאות אמא ובת - זמן איכות וביטחון לחיים. חברות / פרטיים/ ODT.

מפגש אחד, שעתיים וחצי.

C596096bb50df09c Screen Shot 2012 05 06 At 52633 Pmpreview

 

כל החששות כולם מתפוגגים בסדנא מצחיקה, מבדרת, פיזית וחכמה שתשאיר אתכן צוחקות ובטוחות, זמן איכות אמיתי שלכן תוך שיח על הנושאים החשובים באמת שלא ידעת כיצד להעביר לביתך, וביננו לא ידעת בעצמך כיצד להתמודד איתם כשקרו לך. הגנה עצמית, טכניקות הגנה והתקפה, אמצעי מיגון, חבר שלוחץ, מה זו הטרדה מינית, סם האונס כיצד מתמודדים איתו, איך אומרים לא באופן ברור וחד משמעי. 

בסדנא זו שילבנו את הצרכים של הנערות מעולמן (חבר, ווטסאפ, פייסבוק והטרדות בבית הספר) עם הצרכים שלך ושל כל אישה (לבטוח בעצמך, לדעת שמשהו לא בסדר ולפעול! להגיד לא!) בסדנא זו נעיר את האזעקה הפנימית, נצייחס למאפיינים שלה, היכן היא עלולה להתעורר ומה היא אומרת; נתייחס לסביבתן של הנערות ושל הנשים כאחד ותחוו סופסוף שותפות גורל. נדבר על מאפייני ההטרדה המינית, נרים ידיים כדי להבין שכולן באותה הסירה ומרגע שהבנו את הבעיה נוכל לצעוד אל הפיתרון.  טכניקות הגנה והתקפה לצורך הגנה עצמית לנשים ונערות, איך להגיד לא באופן ברור שלא משתמש לשתי פנים ותרגולות שיאפשרו לכן להפוך את זה לטבע שני.

נדבר על סם האונס, כיצד ניתן לזהות אותו וכיצד מתמודדים עם הבעיה ונתייחס לאיך להתנהל מול חבר שרוצה יותר ממה שאני רוצה לתת ואיך להבדיל בין "קושקושוני" לקישקושוני".

אנחנו נעשה עבורך את השיחה שתמיד לא ידעת איך לעשות ונכסה את כל הסכנות שבגללן את לא ישנה בלילה. כן אתן עומדות להנות, כן זה יחזק את הקשר בינכן, כן בהחלט אלו כלים שאת חייבת להעניק לביתך ולך ורק את כאישה יודעת כמה.

·  זיהוי ואיתור מצבי סכנה.

·  כלי האזעקה הפנימית ככלל אצבע למצב בעייתי.

·  פיתוח האמון בעצמך והיכולת לדעת שאת צודקת, העצמה אישית.

·  טכניקות הגנה כנגד מגוון מצבי הטרדה נפוצים, החל מהתקרבות, אמירות שאינן ראויות, החזקת יד, חיבוק, דחיפה, מגע לכאורה אקראי ועוד.   

·  טכניקות התקפה שונות כדי שבמצבי סיכון קיצוניים תוכלי לפעול ושתמיד תדעי שיש לך אפשרות   להתנגד.

·  ווטסאפ-פייסבוק ומה שבינהם - התנהלות נכונה בעולם הווירטואלי וכיצד לזהות מצבים           מסוכנים שם.

·  "החבר לוחץ" - כיצד להתמודד עם הסערה ההורמונאלית והלחץ לקיים יחסים.

·   תרבות המועדונים וסם האונס - התנהלות נכונה במצבים אלו, כללי אצבע ליציאה ממצב הסכנה.

·  "את לא אשמה" - התמודדות עם החלק הקשה מכל, האשמה עצמית; שיח פתוח על כך שאת   אינך אשמה לעולם, הסברים.

·   גז פלפל - הכלי האולטימטיבי, תרגול, היכרות, דרך שימוש (ניתן לבצע רכישה מרוכזת).

אידיאלי כסדנאות לחברות בהן באמת דואגים לעובדות ולמשפחותיהן. ניתן לארגן קבוצות פרטיות, באזור מגוריכן ומטה IKMF בראשון לציון.

סמינר STAY AWAY  לנערות לבתי הספר התיכוניים. פרטי / מוסדי / חינוכי

1-3 מפגשים – כל מפגש בן 3 שעות.

25% מהנערות חוות הטרדה מינית בבית הספר!!! התקשרו, יזמו, פנו למנהלת ולגורמים העירוניים על מנת להביא ביטחון גם לבתכם.

בסביבה מתירנית מרובת הורמונים וחסרת גבולו בו המציאותי והווירטואלי מתערבבים , אנחנו לא פחות מגלגל הצלה, מצפן בסערה שהיא גיל ההתבגרות. סמינר הדגל בחסות פרוייקט "עיר ללא אלימות" , סמינר זה פועל בבתי הספר בערים, ראשון לציון, חולון, רחובות, רמלה ובת ים עם יותר מ-7000 נערות מודעות יותר לסכנות, מוגנות יותר ובטוחות הרבה יותר. מתקיים בשעות הלימודים עם החברות בכיתה בנוכחות חלקית / מלאה של היועצת.

003

בסדנא המתקיימת עבור כל הבנות בכיתה, חווה הנערה שותפות ושיח פתוח על הסוד הכי כמוס שיש, אנחנו משנים את השיח בכיתה ומצמצמים את הסובלנות להטרדות מיניות באופן משמעותי, ומעניקים לבנות כלים לחיי. תסמכי על עצמך, את צודקת ותגידי לא!

נושאי הסדנא: (כל הנושאים משובצים בסיפורים אמיתיים עם לקחים והכוונה).

·  זיהוי ואיתור מצבי סכנה.

·  כלי האזעקה הפנימית ככלל אצבע למצב בעייתי.

·  פיתוח האמון בעצמך והיכולת לדעת שאת צודקת, העצמה אישית.

·  טכניקות הגנה כנגד מגוון מצבי הטרדה, החל מהתקרבות, אמירות שאינן ראויות, החזקת יד,     חיבוק, דחיפה, מגע לכאורה אקראי, משיכת שיער, מצבי אוטובוס וכו'.   

·  טכניקות התקפה שונות כדי שבמצבי סיכון קיצוניים תוכלי לפעול ושתמיד תדעי שיש לך אפשרות   להתנגד.

·  ווטסאפ-פייסבוק ומה שבינהם - התנהלות נכונה בעולם הווירטואלי וכיצד לזהות מצבים           מסוכנים שם.

·  "החבר לוחץ" - כיצד להתמודד עם הסערה ההורמונאלית והלחץ לקיים יחסים.

·  תרבות המועדונים וסם האונס - התנהלות נכונה במצבים אלו, כללי אצבע ליציאה ממצב הסכנה.

·  "את לא אשמה" - התמודדות עם החלק הקשה מכל, האשמה עצמית; שיח פתוח על כך שאת   אינך אשמה לעולם, הסברים.

·   למי פונים - על הצורך לדווח, הצורך בחשיבה מראש על כתובת בה בוטחים במידה ונצטרך,     כולל מספרי טלפון שונים סיפורים ומסקנות.

סדנת בת מיצווש / ארועי כיתה  לנערות – פרטי / חברות / ODT

גילאי 12-18. 120 דק'

אופניים, טיול בחול או ביטחון אישי פעם בחיים לכל החיים!

מתנה לחיים, ביטחון אישי וביטחון בעצמי; באווירה קלילה ובאיצטלה של פעילות הגנה עצמית לנשים ונערות הנערות מקבלות כלים לחיים; התכנים מותאמי גיל כמובן, וידונו עם הזמנת הסדנא. בסדנא זו שילבנו את הצרכים של הנערות מעולמן (חבר, ווטסאפ, פייסבוק והטרדות מילוליות ואחרות בבית הספר) עם הצרכים של כל נערה (לבטוח בעצמך, לדעת שמשהו לא בסדר ולפעול! להגיד לא! ולספר !!!) בסדנא זו נעיר את האזעקה הפנימית, נתייחס למאפיינים שלה, היכן היא עלולה להתעורר ומה היא אומרת; נתייחס לסביבתן של הנערות כולל סיפורים אמיתיים מבית הספר וסביבת הנערות (שוב, מותאם לגיל הנערות). ומשם נצא בסדרה של טכניקות הגנה והתקפה כיפיות לצורך הגנה עצמית לנערות, אין כמו כמה בעיטות, מכות על כריות, משיכות ומשחקי אגרסיביות קלים עלמנת להעיר את הנערות ולגרום להן להתעורר, לצעוק ולצחוק מכל הלב. 


Comments  

Be the first to write a comment

Leave a comment