סדנאות לילדים ונוער

סדנאות המופת לנוער וילדים - העניקו להם שלווה וביטחון

סדנאות הילדים והנוער של IKMF, לבנים ובנות, הפכו לשם דבר. בין אם אתם צריכים פעילות לבית הספר, פעילות לגן, פעילות למסיבת סיום לגן או לביה"ס או פעילות הורים וילדים, מהיום תוכלו לשלב כיף והנאה עם הענקת כלים ממשיים להגברת הביטחון האישי של ילדינו. אנו מתמחים בתפירת פעילויות לכל קבוצה, בכל גיל תוך שילוב פעילות הגנה עצמית מהנה וכיפית עם אביזרים, לצד הענקת כלים פרקטיים שמצילים ומגבירים את הביטחון האישי. לילדים החל מגיל 4 וכלה בגילאי התיכון; בנים ובנות. והכל באווירה התומכת של סביבתם הטבעית, עם חבריהם ובכיף.

כל המפעילים הינם מדריכם מוסמכים בעלי ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בסיום הפעילות יתקיים טכס הענקת "תעודות סמינר"; ניתן לשלב גם צמר גפן מתוק, פרסים ועוד על מנת להקל עליכם...

 Img 20151203 185659

סדנת "אני גיבור"  והגנה עצמית לגיל הרך- גילאים 4-7.

דווקא בגילאי הגן, מתבלבלים הילדים בין מכה למגע, בין קירבה לדחיפה, אנחנו כאן לעזור. בגיל שבו כולם סופרמן באטמן ונראה שהאנרגיה שלהם אינה נגמרת, אנחנו "נוציא להם את המיץ" בשילוב קסום של בלאגן ומשמעת, שמחה מתפרצת ואיפוק מבורך. בסדנת לגיל הרך זו נשתמש במשחקים ככלי עיקרי להטמעת הבנה של סיטואציה חברתית ושל מה שמותר ואסור, נלמד מס' תרגילים פשוטים למניעת עימות, שימוש בקול שלי לעצור עימותים ואפילו נציע מודל איך להשלים ולעבור הלאה. כל זאת באמצעות משחקי מגע שונים וחיזוק התנהגויות רצויות ע"י מתן פרסים. נמשיך בכללי יסוד איך להיזהר מאדם זר, שוב בהגשה קלילה ומצחיקה ובשילוב משחקיות על מנת שלא ליצור חווייה  שלילית ופחד, אלא הבנת הסיטואציה ובחירה בפעולה נכונה. אידאלי כפעילות לילדי הגן אם במסגרת הגן או פעילות ליום הולדת לילדים בגן או פעילות מסיבת סיום לילדים בגן.

התקשרו עכשיו 03-5500780 

 Kids -krav

"מסיבת כיתה" הגנה עצמית לילדים בבית הספר היסודי. 6-13

סביבת הכיתה וביה"ס מהווה מצע לחברויות וקשרים חיוביים לצד חשש ובריונות מצד הגדולים והעמיתים לכיתה. בסדנא זו יעברו הילדים ב"מסיבת כיתה" שורה של פעילויות במטרה לחוות העצמה אישית, להגביר את תחושת המסוגלות, ולחזור הביתה חזקים יותר. הפעילויות מוגשות בצורת משחקים ותחרויות ומכילות מגוון תרגילים להגנה עצמית, תרגילים למניעת הסלמה של מצבים, איך מתמודדים עם בריון וכמובן כיצד להיזהר מאדם בוגר המהווה סכנה. השילוב של "קרב מגע" ומשחק הוא שילוב אידיאלי למסיבת כיתה, לבנות ולבנים גם יחד, ומוכיח עצמו שוב ושוב כאחת הפעילויות הכיפיות ביותר המיושמות בבתי ספר, מסיבות סיום ואפילו ימי הולדת. 

התקשרו עכשיו 03-5500780  

פעילות הורים ילדים לביה"ס ולגיל הרך. 4-14

השילוב הקסום של הגנה עצמית והורים וילדים הוא המוצלח מכולם. זמן איכות נטו ללא טלפונים והפרעות, שילוב של מגע הדדי עם ההורה תוך למידה והכרה ביכולות הילד. זוהי הפעילות המתאימה מכל לפעילות הורים וילדים. 

 ·           זמן איכות הורה ילד לחיזוק הקשר והענקת חוויית  "נטו זמן אבא/אמא".

·           הזדמנות לתרגל עם הילדים תרגולות של התמודדות מול מבוגר, קרי, תרגולות מול מישהו חזק באופן משמעותי וגדול פיזית .

·           הזדמנות "להוכיח" לילדים כי יש בכוחם לגבור על מישהו גדול יותר באמצעות שימוש בטכניקות פשוטות ויעילות.

·           הזדמנות להורים להיווכח ביכולותיו של הילד להתמודד מול מבוגר מסוכן.

·           "כולנו ילדים" ההורים חווים את הפשטות והכיף שבלהיות ילד.

 הפעילות:

·           חימום דרך משחקי הורה ילד וילדים נגד הורים.

·           תרגולות של התחמקות ממצב של מבוגר מסוכן.

·         הבהרת ההגדרה של מצב מבוגר מסוכן. והצגת מודל מניעתי (התרחקות, בריחה, טלפון כולל התייחסות ל"אמא שלך שלחה אותי")

·         הגנת גוף (התחמקות / התכדרות).

·         הגנה כנגד חביקה בהרמה לפנים ואחור.

·         הגנה כנגד מצב של משיכת יד "סחיבת ילד".

·         הגנת 360 כנגד סטירה.

·           תרגיל מסכם הורים נגד ילדים , מסלול היתקלות .

·           משחקי קרב , הורים כנגד ילדים.

·           חלוקת תעודות, טכס סיום.

 

 התקשרו עכשיו 03-5500780 

"חוזרים הביתה בשלום" -  סדנת הגנה עצמית לנערים  (בנים בלבד 14-18)

20090402_bullismo _d 05

בגיל ההתבגרות אתם לא באמת יודעים איפה הם, אין לכם שליטה על אופן הבילוי ואם התמזל מזלכם ויש לכם קשר בריא איתם, עדיין הלחץ החברתי ותחושת ה"בילתי מנוצח" שמאפיינת את גיל ההתבגרות היא סכנה עצומה. באנו לעזור. בסדנת מופת זו המאומצת ע"י פרוייקט "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים, בתי ספר ברחבי הארץ ואפילו ברחבי העולם, נעניק למתבגר שלכם שלל כללי אצבע ותרגילים להימנעות חכמה ממצבי סיכון נפוצים בסביבת הבילוי. בשילוב עם סיפורי מקרה אמיתיים, חוויות אמת שנצטברו במשך 20 שנות פעילותינו, נעניק להם ביטחון ולכם שלווה. בין הנושאים שנכסה.

·         זיהוי מצבי סכנה, שפת גוף של תוקף.

·         להימנע ממצב מסוכן ולצאת גבר.

·         הקסם שבהתעלמות מהתגרות.

·         מודל "גילוח" למצבי עימות (משמש את השיטור העירוני ומאבטחים במקומות בילוי).

·         התמודדות עם מצב סכין.

·         הגנה עצמית נגד סכין.

·         הגנה עצמית נגד מצבי דחיפה.

·         יציאה ממצב של התגודדות.

·         נקודות תורפה לשחרור ממגוון תפיסות.

·         טכניקות מניעה רכות.

תעזרו להם לחזור הביתה בשלום.

 

 התקשרו עכשיו 03-5500780  

סדנאות אמא ובת – זמן איכות וביטחון לחיים. חברות / פרטיים/ ODT.  גילאי 12-18

מפגש אחד, שעתיים וחצי.

כל החששות כולם מתפוגגים בסדנא מצחיקה, מבדרת, פיזית וחכמה שתשאיר אתכן צוחקות ובטוחות, זמן איכות אמיתי שלכן תוך שיח על הנושאים החשובים באמת שלא ידעת כיצד להעביר לביתך, וביננו לא ידעת בעצמך כיצד להתמודד איתם כשקרו לך. הגנה עצמית, טכניקות הגנה והתקפה, אמצעי מיגון, חבר שלוחץ, מה זו הטרדה מינית, סם האונס כיצד מתמודדים איתו, איך אומרים לא באופן ברור וחד משמעי. 

לחצו כאן לפרטים נוספים

סדנת בת מיצווש / ארועי כיתה  לנערות – פרטי / חברות / ODT

גילאי 12-18. 120 דק'

אופניים, טיול בחול או ביטחון אישי פעם בחיים לכל החיים!

מתנה לחיים, ביטחון אישי וביטחון בעצמי; באווירה קלילה ובאיצטלה של פעילות הגנה עצמית לנשים ונערות הנערות מקבלות כלים לחיים; התכנים מותאמי גיל כמובן, וידונו עם הזמנת הסדנא. בסדנא זו שילבנו את הצרכים של הנערות מעולמן (חבר, ווטסאפ, פייסבוק והטרדות מילוליות ואחרות בבית הספר) עם הצרכים של כל נערה (לבטוח בעצמך, לדעת שמשהו לא בסדר ולפעול! להגיד לא! ולספר !!!) בסדנא זו נעיר את האזעקה הפנימית, נתייחס למאפיינים שלה, היכן היא עלולה להתעורר ומה היא אומרת; נתייחס לסביבתן של הנערות כולל סיפורים אמיתיים מבית הספר וסביבת הנערות (שוב, מותאם לגיל הנערות) .  ומשם נצא בסדרה של טכניקות הגנה והתקפה כיפיות לצורך הגנה עצמית לנערות, אין כמו כמה בעיטות, מכות על כריות, משיכות ומשחקי אגרסיביות קלים עלמנת להעיר את הנערות ולגרום להן להתעורר, לצעוק ולצחוק מכל הלב.     

 התקשרו עכשיו 03-5500780


Comments  

Be the first to write a comment

Leave a comment